Chat with us

ВНИМАНИЕ: Поради зголемена продажба нарачките се ограничени. Денес, , моментално го имаме производот НА ЗАЛИХА и го праќаме во рок од 24 часа. Побрзајте и нарачајте ВЕДНАШ!

snore free


Порачајте Snore Terminator
во наредните 20 минути и искористете специјална понуда на акција!

Коментари на купувачите
Нарачај сега!

» Скопје,

Откриен е природен метод за спречување на ‘рчењето без хемиски супстанции или операција! 2

Научниците конечно открија природно решение кое го намалува ‘рчењето ! 2 Тоа е мал пластичен прстен кој го носите додека спиете и не го нарушува Вашиот сон! На краевите има два природни магнети кои ги стимулираат нервните завршетоци на носот, за правилно отварање на ноздрити додека спиете. Ширењето на ноздрите овозможува непречено дишење низ носот за време на спиењето, така што јазикот не се спушта кон грлото. Тоа е причината за ‘рчењето и долгите паузи во дишењето кои предизвикуваат кардиоваскуларни заболувања. Резултатот е мирен сон без гушење како и чувство на комплетен одмор во текот на денот! Најновиот ХИТ во светот - магнет кој помага при 'рчење, помагало со кое илјадници луѓе престанаа или го намалија ‘рчењето и се решија од тегобите кои ‘рчењето ги предизвикува - од често будење до сериозни пореметувања на сонот.

Кои се главните предности на Snore Terminator?


snore free

 

 

 

snore free

Помага при гушење во сонот 2

Во текот на спиењето доживуваме комплетен престанок на дишењето (некогаш повеќе и од 10 секунди) за кои понекогаш не сме ни свесни. Тогаш доаѓа до опуштање на јазикот и мускулите во грлото а јазикот ги блокира дишните патишта. Snore Terminator подобро ги отвара дишните патишта 3 и спречува опуштање на јзикот и симнување кон грлото што предизвикува гушење.

Од моментот на ставањето на Snore Terminator, Вие ќе спиете спокојно со помалку пореметувања во дишењето!

Нарачај Snore Terminator тука!

Овозможува мирен сон без будење

За време на спиењето луѓето во просек се будат 32 пати, за што се свесни мал број луѓе. Тоа се кратки моменти кои се одразуваат на нашата одмореност во текот на денот. Кога имате чувство дека сте уморни иако сте спиеле доволно, ова е причината. На подсвесно ниво, нашиот организам се буди во текот на спиењето кога ќе почувствува дека нешто не е во ред. Кога организмот ќе почувствува дека се гушиме во сонот автоматски се буди за да дишењето продолжи нормално. Со Snore Terminator помалку или воопшто не се будите, бидејќи дишењето е непрекинато при спиењето! 8

Нарачај Snore Terminator тука!

Помага при спречување на ‘рчењето ! 10

Бидејќи Snore Terminator ги ослободува носните дишни патишта, устата останува затворена. Така се намалува можноста за опуштање на мускулите на долната вилица и лизгање на јазикот наназад и блокирање на дишните патишта во грлото.

Правилното дишење за време на спиењето гарантира мирен сон на Вас и Вашите домашни бидејќи со Snore Terminator прстенот помалку ќе ‘рчите. 10

Нарачај Snore Terminator тука!

- Овозможува доволно кислород додека спиете!
9

Не само што го намалува ‘рчењето , туку Snore Terminator овозможува доволно кислород за време на сонот со што се будиме повеќе одморени. Ја стимилира правилната работа на метаболизмот во секоја ќелија и му помага на нашето тело да ги победи слободните радикали и отровни материи кои се собираат во текот на денот. Кислородот му делува на нашето тело како благ аналгетик и ни овозможува да се опуштиме, да се ослободиме од стресот и полесно и помирно да спиеме. Освен тоа, се влажни слузокожата во устата и спиеме мирно како бебиња!

Нарачај Snore Terminator тука!

- Ја зголемува концентрацијата и го подобрува расположението!

Да, добро прочитавте! За правилно функционирање на нашиот нервен систем во текот на денот, неопходен е добар старт. Ако спиеме лошо, нашиот организам не ќе може да се бори со секојдневните задачи. Со текот на времето, тоа се одразува на намалена концентрација, нервоза, чести промени во расположението и на крај води до депресија. Со Snore Terminator прстенот, сите корисници се повеќе одморени, освежени, добро расположени и спремни за нови работни и лични победи!

Нарачај Snore Terminator тука!

- Ги намалува подочниците и го подобрува тенот!

Подочниците настануваат со складирање на отровни материи во темните кесички под очите како резултат на лош квалитет на сон. Освен тоа, кожата на луѓето кои лошо спијат поради поспор метаболизам, е подложна на иритации, сушење и акни. Со Snore Terminator сите корисници забележааа позитивни промени на кожата и видливо намалување на подочниците!

Нарачај Snore Terminator тука!

Квалитетот на сонот влијае на сите процеси во организмот така што е невозможно да се набројат сите предности на Snore Terminator. Последните оценки на влијанието на Snore Terminator на тест група од 42 лица, на различна возраст и професии, само ги потврдува позитивните влијанија на ОПШТОТО ЗДРАВЈЕ на организмот. Потврдено е, лицата кои имаат проблеми со мигрена, чувствуваат и до 37% полесни и поретки напади поради подобрениот квалитет на сонот. 2

Да, и јас сакам мирен сон и го нарачувам Snore Terminator сега!

 

Snore Terminator е направен од мек пластичен антиалергиски материјал и е погоден за сите лица кои патат од алергии. Удобен е за носење и практично невидлив при носење за време на спиењето бидејќи анатомски се прилагодува на секој нос. Ова терапевтско средство за подобрување на квалитетот на сонот и помош при 'рчење, многу брзо достигна светска слава како најдобро природно алтернативно решение на овие проблеми наспроти хирушки зафат.

Што е Snore Terminator и на кого
е наменет?

Snore Terminator е мал пластичен прстен, кој на своите краеви
има два природни магнети:

» Ги отвара носните дишни патишта при спиењето 9

» Овозможува мирен и квалитетен сон 9

» Помага при отстранување на пореметувањата на сонот 9

» Го подобрува општото физичко здравје 9


Помалку или престанок на ‘рчењето !

Резултатот од квалитетниот сон ќе го почувствувате на своја кожа! 2 14

Од првиот момент кога ќе го употребите својот Snore Terminator ќе имате помирен сон а со тоа и резултати кои ќе се одразат на физичко ниво. Ќе бидете помалку уморни, ќе имате правилен метаболизам и ќе почувствувате подобрување на општото физичко и психичко здравје - и Вашето расположение!

Со својот едноставен дизајн и природната сила на магнетот Snore Terminator го подобрува квалитетот на Вашиот сон а со тоа и од корен го подобрува Вашиот живот.

Намалете го ‘рчењето и гушењето во сонот! Спијте мирно во прегратка на својот партнер! 2

Внимание! Залихите се ограничени, Ве молиме да проверете дали производот е достапен во Вашиот град:Вашето име:
Поштенски број:
Место:

Идеално решение за мирен сон!

Тоа е едноставно извонреден изум - толку едноставен а истовремено многу ефикасен производ против 'рчење и пореметување на спиењето кој сум имал прилика да го видам во својата пракса! Делува многу ефикасно со многу едноставен метод: Магнетите ги опуштаат нервните завршетоци во ноздрите и тоа овозможува ноздрите да се шират без пречки. На тој начин се вдишува повеќе кислород при спиењето. 9 Затоа полесно заспиваме, не се гушиме, не ‘рчиме и не се будиме за време на спиењето. Исто така, правилното дишење позитивно влијае на одморoт на целиот организам. Квалитетниот сон го намалува ризикот од многу сериозни состојби предизвикани од пореметувања на спиењето. Го користам и јас лично и го препорачувам на сите кои имаат проблеми со 'рчење или било каков проблем со спиење. Силата на Snore Terminator магнетите е навистина неверојатна!


Да, и јас сакам мирен сон и нарачувам Snore Terminator сега!


Како се борат Lionel Messi, Princ Harry и Nicholas Cage против тегобите со ‘рчењето ? 13

Светски познати TВ канали и магазини објавиле вести за магични магнети кои на своите корисници моментално им ги прекинуваат проблемите со ‘рчењето и ги решаваат останатите пореметувања на спиењето поврзани со дишењето. Истражувањата спроведени при тестирањето на Snore Terminator на група од 2139 волонтери даде изненадувачки резултати.

Во тоа време, лековитото дејство на Snore Terminator одекна прво во Холивуд и во елитните кругови, но сега Snore Terminator е достапен за сите! Не ризикувајте со хирушки зафати и со опасните последици од ‘рчењето и лошото спиење! Престанете да ‘рчите на едноставен и природен начин без ризик какошто тоа го направиле ТВ водители, глумци, пеачи и спортисти!


Дури и ѕвездите се само луѓе. ‘Рчат како и обичните смртници. Tom Cruise е еден од познатите кој за својот проблем јавно проговорил. 11 На пример, пред откривањето на Snore Terminator, собата на Tom Cruise била звучно изолирана токму поради неговото 'рчење. 12 Така и многу други познати личности веќе со години се борат со проблемите кои ги предизвикува ‘рчењето . Денеска, многу познати се противници на хирушките и ласерските зафати, па затоа Snore Terminator е добро прифатен во Холивуд како и од сите светски медиуми. Првите препораки и позитивни критики на познатите се појавиле во светски познати магазини и на најпознатите ТВ канали само по 2 месеци од патентирањето на Snore Terminator! А а од сега е достапен и во Македонија!


Неверојатната Холивудска тајна е конечно откриена ...

Следејќи го примерот на Tom, многу познати станаа корисници на Snore Terminator. Познати TВ водители, глимци и пеачи ги докажуваат предностите на Snore Terminator за луѓе кои работат со јавни настапи. Набргу по патентирањето, Snore Terminator се најде скоро во секоја куќа на Беверли Хилс а набргу потоа и на страниците на познатите магазини какошто се Men’s Health, Cosmopolitan, Life... Денеска и на нашиот пазар - еден од подобрите производи против 'рчење на светот!


Предности на Snore Terminator:

Да, и јас сакам квалитетен сон и нарачувам Snore Terminator сега!

Доставете ми го мојот Snore Terminator

snore free

Како се користи Snore Terminator?

Snore Terminator е мал пластичен прстен кој спречува р`чење и овозможува квалитетен сон. Едноставен е и безбеден за употреба. Snore Terminator е брзо и ефикасно решение за проблемите со р`чење и им помогна на илјадници луѓе!


umbox

Р`чењето е непријатна појава којa го вознемирува вашиот партнер, домашните и може да доведе до сериозни здравствени проблеми.

umbox

Р`чењето е поврзано и со отежнато дишење за време на сонот, гушење и престанок на дишење што доведува до чести будења ноќе.

umbox

Сето ова доведува до лош и неквалитетен сон а резултатите се исцрпеност, умор, лоша концентрација но и потечени кесици под очите.

umbox

Лошиот и неквалитетен сон доведува и до раздрализвост и склоност кон конфликти со други лица. Исто така, чести промени на расположението, депресија и нервози што доведува до бурни реакции и за најмали ситници.

umbox

Но конечно постои природно решение кое ќе ви помогне да се решете од р`чењето и да ги елиминирате сите последици по здравјето - а тоа е Snore Terminator.

umbox

Ставете го Snore Terminator секогаш кога се подготвувате за спиење. Раширете го и лесно наместете ги краевите во ноздрите за да не чувствувате никакви непријатности. Уживајте во мирен сон!
 

Напомена: После секое користење добро измијте го SnoreTerminator со сапун под млаз вода и оставете да се исуши. Не користете го Snore Terminator доколку не е исчистен.


FAQ – Најчесто поставувани прашања:
Како се користи Snore Terminator?
Snore Terminator е едноставен за употреба. Раширете го Snore Terminator и ставете го секој крај во една ноздра така да не чувствувате никаква нелагодност. Користете го секој пат кога одете на спиење. По користењето, добро измијте го Snore Terminator со сапун под млаз вода и оставете да се исуши. Не користете го Snore Terminator доколку претходно не сте го добро исчистиле.
Зошто е Snore Terminator толку ефикасен?
Snore Terminator е ефикасен благодарејќи на земјините магнети кои ги содржи. Овие магнети кои се наоѓаат во Snore Terminator нежно ги отвараат дишните патишта и спречуваат паѓање на јазикот наназад во грлото. Така осигурува правилен проток на воздух и правилно дишење за време на спиењето. Посебно се препорачува на лица со зголемена тежина и лица со здравствени проблеми како висок крвен притисок, психички и срцеви заболувања.
Дали е Snore Terminator сигурен за употреба?
Да, Snore Terminator е целосно сигурен за употреба. Содржи ретки земјени магнети кои се развиени од НАСА и докажано се сигурни за човековото здравје. Истотака, се направени од цврст и неалергенски материјал. Можете да бидете сигурни дека Snore Terminator нема да предизвика никакви штетни ефекти и удобен е за носење. Освен тоа е долготраен.
Дали смеам да го користам Snore Terminator ако имам вградено пејсмејкер?
Не, луѓето со вграден пејсмејкер или други медицински уреди со магнетно поле не смеаат да го користат Snore Terminator. Не се препорачува ни близина со магнетите бидејќи овие магнети може да сметаат на правилната работа на уредите.


Некои од коментарите на нашите купувачи:*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.Реакциите на корисниците на Snore Terminator се најдобар показател на неговата делотворност! Впечатоците варираат од човек до човек но едно е заедничко за сите: сите се воодушевени од ефикасноста на Snore Terminator!"Конечно сите мирно спијат!"

"Не само што јас лично трпев поради пореметување на спиењето, туку во последните 8 години не сум спиел заедно со сопругата. Јадната, по цела ноќ неможеше око да склопи од моето 'рчење. Понекогаш и децата ме слушаа од соседната соба. На сето тоа, трпев и гушење поради што често се будев без воздух и сонував дека се гушам и како никој неможе да ми помогне бидејќи сум сам во собата. Пробавме се - од лековити билки до различни помагала но едноставно ми немаше лек, додека братот на жена ми не ми кажа дека престанал да ‘рчи со помош на Snore Terminator. Искрено, не верувам дека навистина ќе ми помогне една толку мала направа, но се уверив. Вреди повеќе од својата цена! И повторно спијам со жена ми … :)"*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Михајло, 42, Кичево

"Не се срамам да преспијам кај девојката!"

"Веќе две години имам врска а сеуште не сум преспал кај девојка ми. Често сме се карале за тоа. Таа живее во гарсоњера а јас толку ‘рчам што понекогаш ја будам мајка ми и доаѓа во мојата соба од другиот крај на ходникот, бидејќи се плаши дека ќе се загушам. Уште како дете имам деформација на јазикот, малку е поголем од вообичаено но никогаш немав храброст да се оперирам. На крај, девојка ми, ми купи Snore Terminator и ми кажа да го пробам и повеќе од љубов за неа - и неверојатно - таа ноќ воопшто не ‘рчев!! На почеток мислев дека тоа е случајност, неможев да поверувам дека ниту еднаш не се разбудив поради 'рчење но самиот се уверив дека тој мал прстен е токму тоа што ми треба цел живот!"*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Горан, 27, Прилеп

"Сопругата повеќе не се плаши ноќе!"

"Имам „sleep apneu“ и често ноќе буквално се гушам иако не сум свесен за тоа. Мојата сопруга е затоа секогаш напола будна, бидејќи понекогаш престанувам да дишам на 10-15 секунди па таа ме буди да земам воздух. Посебно се грижи бидејќи пред 2 години поради дебелина и висок крвен притисок доживеав срцев удар. Па затоа цело време бараме некаков лек за моето гушење. Пробавме скоро се, па така еден ден и Snore Terminator. Не е дека не верував дека ќе ми помогне, кога се друго не ми успеа, но признавам дека се уверив и навистина штета што не го открив порано. Ми рекоа дека мојата состојба е неизлечлива а јас сега спијам како мало дете, а и сопругата покрај мене!"*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Драган, 63, Струмица

"Сега сум конечно вистинска девојка!"

"Навистина е непријатно кога некој ‘рчи а посебно за женско. Без разлика колку сум женствена преку ден, ноќе сум обична свиња која ‘рчи како двајца мажи. Поради тоа секогаш ми било непријатно од цимери а посебно од дечко ми или ако јас треба да преспијам таму.

На интернет случајно го најдов Snore Terminator, и го нарачав, бидејќи ми беше симпатичен дизајнот и изгледаше дека е лесно да се носи. Бев во право, не само што ми го реши проблемот со ‘рчењето туку и не изгледа смешно кога го носам, туку е симпатично како мала носна обетка."*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Марија, 24, Гевгелија

"НАЈДОБАР РЕЗУЛТАТ: Јас сум потполно нов човек!"

"Со години лошо спијам, поради што имав физички и здравствени па и психолошки проблеми. Дури двапати сум бил отпуштен од работа, бидејќи доаѓам ненаспан на работа и изгледам како да ме тепале цела ноќ а не да сум спиел. Најлошо од се, имав и многу слаб имунитет. Често бев настинат, имав алергии, мигрени и бев нервозен. Поради пореметувањето со спиењето, ми се случуваше по цела недела да неможам да се концентрирам на основи работи и мислев дека никогаш нема да имам нормален живот. Snore Terminator го најдов случајно, ми го купи цимерот кој секогаш се жалеше дека неможе да спие од моето 'рчење. Го земав да не речам на шега, и мислев дека ова нема да делува на мене. Но кога го употребив, се наспав како мало дете. Најпрво не ни бев свесен дека за тоа е заслужен Snore Terminator, но подоцна ми стана јасно и неможев да поверувам дека животот може целосно да ти се промени од една толку мала работа!"*

*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.

Марко, 32, Кратово

*Предупредување: Поради големата побарувачка, залихите се ограничени! Ако денес нарачате, гарантираме испорака на производот следниот работен ден. Ефектите и резултатите прикажани на страницата не гарантираат успешна примена на производот. Голем број на корисници се задоволни со производот, но постојат корисници кои не ги постигнуваат прикажаните резултати. За таквите е достапна нашата гаранција и враќање на парите од купувањето.На страницата се прикажани изјави од задоволни корисници. Тоа се изјави од корисници кои се задоволни со нашиот производ и успешно го употребуваат, и кои проследија корисници на нашата адреса. На барање на некои корисници некои имиња се изменети. Сите оригинали се чуваат во седиштето на компанијата.

Да, и јас сакам мирно да спијам и нарачувам Snore Terminator сега!

Што се ризикуваме со ‘рчењето ?Човечкото тело е направено да издржи многу состојби и да ги преживее сите промени при еволуцијата. Но ако примарните потреби како: глад, жед, мокрење или спиење не се задоволени, последиците по здравјето може да бидат озбилни дури и фатални. Кога станува збор за лошо спиење кое е пореметено од 'рчење или неправилно дишење при спиење, разликуваме краткотрајни и долгрочни последици, зависно од тоа колку често лошо спиеме. 6

Краткотрајни последици по здравјето се оние кои се појавуваат кога лошо спиеме само една ноќ: 7


Намалено внимание до 32%
14

Ако само една ноќ спиеме половина час помалку отколку што му е потребно на организмот да се одмори, според истражувањата, нашето внимание се намалува до 32%. Тоа значи дека можеме да се ставиме себеси или другите во опасност при вршење рутински работи, какошто е готвење, бидејќи лесно можеме да заборавиме да го исклучме шпоретот.

Недостаток на енергија
14

Кога организмот не се одмара колку што му е потребно, тогаш настојува да се наспие. Многу е веројатно дека ненаспани немате сила за активности кои ги сакате: рекреација, одење на кино или прошетка со пријател или кучето.

Проблематичен однос со луѓето
14

Кога лошо спиеме, поспоро ги обработуваме податоците, раздразливи сме и склони кон кавга, како на работа така и приватно. Особено ако и Вашиот партнер не склопил око цела ноќ поради Вашето 'рчење. Несоницата често се манифестира во чести промени на расположението, склоност кон меланхолија па дури и депресија и обично ако сме многу нервозни, доаѓа до бурни реакции од мали небитни работи.

До 47% поголема можност за повреда при работа
14

Поради намаленото внимание и лошата концентрација, тешко ќе забележиме опасност. Во случај да работите ризична работа, постои двојно поголема можност да се повредите поради недостаток на сон.

Сообраќајни несреќи
14

Статистиката покажува дека голем процент од сообраќајните несреќи се направени од лица кои не спијат добро.

Само во Америка, лица со недоволен сон предизвикале околу 100 000 судари, околу 71 000 повреди и околу 1550 смртни случаеви во 2012 година!

Полоша концентрација и до 68%
14

Лошото внимание и целодневното чувство на поспаност, не ни дозволува да се концентрираме и на наједноставните задачи. Тоа особено влијае на когнитивните функции како учење или одговорна работа. Дури и најмалото пореметување на спиењето какошто е будење ноќе поради 'рчење, ни ја намалува способноста за размислување и обработка на податоци. Во просек, за физички одмор е потребно најмалку 6 часа а за одмореност и правилно функционирање на менталните способности е потребно помеѓу 8 и 10 часа, зависно од работата што ја вршиме.Долгорочните последици од несоница до која води лошиот квалитет на сон кој трае повеќе од 2 недели: 13 14

 

snore free • Висок крвен притисок 14

Луѓето ‘рчат главно од телесни причини. Најголем број од тие причини брзо може да доведат до повишен крвен притисок, што е главна причина за срцев и мозочен удар. Ако на ова додадете и употреба на алкохол, дебелина, пушење и алергии, се ова може само да го наруши здравјето и да доведе до трагични последици.

 

snore free • Срцев удар

Организмот кој долго време не спие доволно или спие лошо, троши повеќе ресурси да се оддржи буден и да ги издржи сите напори. Срцето е пумпа, запаметете, а лошиот квалитет на сонот во подолг период ќе доведе до пореметување на работата на нашата пумпа што може да доведе до срцев удар. 6

 

snore free • Мозочен удар

Ако сме ненаспани, нашиот метаболизам успорува, срцето е уморно и крвта тешко доаѓа до мозокот. Организмот тражи алтернативни извори на енергија кои се обично заменува со нездрава храна, а со сето тоа создаваме идеални услови за мозочен удар чии последици се најчесто трајни. 6

 

snore free • Дебелина

Кога недостасува добар сон, организмот го зголемува апетитот поради недостаток на енергија, како би внесувале повеќе хранливи материи кои даваат енергија. Тоа долгорочно значи дека бргу ќе додадеме вишок килограми. 5

 

snore free • Психички пореметувања

Чести промени на расположението и депресија се главни карактеристики на лицата кои лошо спијат или само неколку дена не спијат доволно. Колку подолго сме лишени од добар одмор, поголем е ризикот од сериозни психички пореметувања, вклучувајќи и манична депресија и шизофренија... 14

 

snore free • Повреди и незгоди

Поради намалено внимание и концентрацја, изложени сме на ризик од опасни и трајни повреди при производство, на работа или при рутински домашни работи. 14

 

 

snore free • Меѓучовечки односи

'Рчењето влијае на двата партнера. Дури 12% од причините за развод се од 'рчење бидејќи не им дозволува на партнерите да спијат заедно, и со тек на време се оддалечуваат. Освен тоа, хронично ненаспаните лице се склони на кавги - многу се нервозни и често се караат со партнерот и за обични работи. 14

 

snore free • Лош квалитет на животот 2 14

Сите овие фактори имаат негативно влијание на општиот квалитет на животот. Недостатокот на енергија и здравствените последици не спречуваат да уживаме во работите кои ги сакаме, дури и обичните работи, какошто е грижа за себе, може да станат напорни. Ова ќе ве претвори во несреќна личност која не е во состојба да ги исполнува своите обврски и да го подобрува квалитетот на својот живот.


ПРЕСТАНЕТЕ ДА СЕ УБИВАТЕ!!! Намалете го или запрете
го ‘рчењето на потполно природен и сигурен начин.
Вашето тело ќе ви биде благодарно!

Да, и јас сакам мирен сон и нарачувам Snore Terminator сега!

Повеќе од 8000 задоволни купувачи во Македонија само во минатата година!

Специјална промоција - 3980 - 1990 ден - Активирајте КУПОН

Понудата истекува на:

П.С. На пазарот постојат голем број помагала кои се слични на Snore Terminator, но наместо магнети имаат обичен метал и квалитетот на пластиката е различен. Бидете претпазливи, бидејќи ризикувате не само купување на производ кој нема да ви даде резултати туку може да предизвика алергиска реакција. Snore Terminator, кој може да го нарачате само преку оваа страница е единствениот оригинален производ кој содржи магнети кои ќе ви помогнат да престанете да ‘рчите.

П.П.С.
При едногодишно користење, вашиот производ чини помалку од 2 кафиња месечно.


44 - дневна гаранција
Ако во рок од 44 дена се предомислите,
Ние Ви ги враќаме парите.
Испорака
Производот ќе Ви биде испорачан со најбрза и одговорна курирска служба!
100% сигурно купување
Производот можете да го платите по испорака, што ќе ве заштити од евентуални злоупотреби. Вашите лични податоци ќе бидат потполно сигурни!


Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Име
Презиме
Адреса
Бр.од дома
Пошт. број
Место
Телефон
Email
Производ
Коментар
П.С.: Гарантираме испорака веќе следниот работен ден!
1 x - 3980 -50% 1990 ден + Поштарина
2 x - 6780.00 -50% 3390 ден + Поштарина
3 x - 8760.00 -50% 4380 ден + Поштарина
Плаќање при испорака
Примероци кои може да се добијат по намалена цена:
11
Последната продажба е направена на:
100% сигурно купување
*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.
Студио Верде Дооел Штип, Ул. Вера Цири Вири 6/6, 2000 Штип, 1000 Ljubljana, E-mail: aleksandar.angelovski@dobrokupuvanje.com. Производ: Snore Terminator